Yağmur Mobilya olarak; hızla gelişen dünyada, değişen beklentilere uygun tasarım ve üretim yapmak, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, ürün kalitesini sürekli denetleyerek kullanıcı memnuniyetini sağlamaktır.

0 424 247 64 67 info@yagmurmobilyaelazig.com

Hakkımızda

HomeHakkımızda

1989 yılında üretim faaliyetine başlayan Yagmur Mobilya ,2008 yılından sonra müşteri odaklı daha kaliteli hizmet verebilmek adına, consept mağazacılık alanında 2 Şube olarak faaliyetlerini sürdürürken, üretim faaliyetini Merkez şatış mağazası üzerinden devam ettirmektedir.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklığı ön planda tutarak,tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Yağmur Mobilya, yıllara dayanan; deneyiminden güç alarak,büyüyor.Yepyeni stilleri ve birbirinden renkli yaşam alanlarını sizlere sunuyor.

Elazığ’da, 1600 m2 ve 3 Katlı kapalı alana sahip mağazamızda , deneyimli personel ve son teknoloji ürünü makinelerle, koltuk, kanepe, oturma grupları, köşe takımları, yatak odası ve yemek odası takımları gibi geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız dünya standartlarına uygun olarak sergileme ve satışı yapmaktadır.

Yağmur Mobilya, estetik ve ergonomiyi kalite ile buluşturarak ,ürünlerini yurt çapında müşterilerine sunarken, yurt dışında da yoğun olarak: Irak, Libya, Romanya, Fransa,Moritanya, Hollanda, Cezayir,Afrika, Norveç,Sudan,Filistin,Mısır,Fas,Katar,Suudi Arabistan gibi pek çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Uzun yıllardır bulunduğumuz sektörde , müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak için ; verimli satış personelleri ve satış sonrası destek için teknik hizmetlerimizi en üst düzeyde tutmak.

Vizyonumuz

Zamanın modern tasarımları ile yaşam alanlarınızı renklendirip, neşe dolu alanlara dönüştürerek, hayalleri üretmeye devam etmek.

Değerlerimiz

Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesine dikkat ederek devam etmek.Satış desteği ve müşterilerimiz arasındaki iletişim bütünlüğünü en üst düzeyde tutmak. Personelin performansı için mümkün olan en iyi çalışma ortamını sağlanmak.